Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail Advanced Pro 2

3.799 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Van epische solo-avonturen tot groepsritten, Avail Advanced Pro is licht en comfortabel.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gemaakt voor lange afstanden

Advanced-grade composite en OverDrive 2 geven een ongekende bracket- en bochtenstijfheid in een frame met een endurance-geometrie, ontworpen voor lange dagen in het zadel.

Controle

Combineert de gewichtsbesparing en stabiliteit van een Advanced-grade composite compact-road frameontwerp met krachtige schijfremmen voor een stuurgedrag en controle op het allerhoogste niveau, ongeacht de weersomstandigheden en de kwaliteit van het wegdek.

Aanpasbaar comfort

Kan overweg met ruwe wegen dankzij de mogelijkheid voor montage van bredere banden en de D-Fuse zadelpen die schokken absorbeert.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Metal
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SL D-Fuse, 31.8mm XXS:38cm, XS:38cm, S:40cm, M:40cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XXS:70mm, XS:70mm, S:80mm, M:90mm, L:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse SL, composite, -5/+15mm offset XXS:350mm, XS:350mm, S:350mm, M:350mm, L:350mm
  • Zadel
    Liv Alacra SL CS
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra RX-810
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic, Shimano RT-MT800 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 34/50 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR-2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR-2 36 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR-2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
  • Extra's
    RideSense Bluetooth, tubeless prepared, 35mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Avail Advanced Pro with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)38515,240015,743517,147018,550519,9
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31254,91455,71656,51857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)74,52,971,32,864,72,561,52,461,52,4
HWielbasis (mm) (inch)98838,999539,299839,3100439,5102040,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753732,9732,9732,9
KStack (mm) (inch)51120,152720,754721,556822,458723,1
LReach (mm) (inch)36314,336814,537314,737714,838715,2
MStand Over Height (mm) (inch)6612668426,971628,274529,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
Compact Road Design
D-Fuse Seatpost
Internal Seatpost Clamp
OverDrive 2
RideSense
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.