{{ productAwardLocalized.Quote }}

Contend SL 1 Disc

1.549 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

De perfecte combinatie van vertrouwen en capaciteiten. De Contend SL Disc is jouw toegangskaartje tot lange ritten, hogere snelheden en meer plezier dan je ooit voor mogelijk hield. Deze fiets helpt je om je race-avonturen naar een hoger niveau te tillen.

De Contend SL Disc heeft lichtgewicht ALUXX SL aluminium frametechnologie en biedt een vertrouwd rijgevoel. Door het lage gewicht, het comfort en de uitgebalanceerde rijkwaliteiten is het een ideale keuze voor een groot aantal wielerenthousiasten. De naadloze integratie van schijfremmen geeft je meer controle, ongeacht de weersomstandigheden of het wegdek waarop je rijdt. Er is genoeg ruimte in het frame en de vork om banden tot een breedte van 28c te monteren. De innovatieve D-Fuse composite zadelpen vermindert de trillingen afkomstig van het wegdek waardoor het rijgedrag soepeler en efficiënter wordt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Innovatief D-Fuse composite zadelpen-ontwerp vermindert trillingen en schokken van het wegdek voor een soepeler, comfortabeler rijgedrag waarbij vermoeidheid wordt geminimaliseerd.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Charcoal/Chrome
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminium, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano 105
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x25c (28mm)
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    9,1 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Ontworpen met Giant's lichtgewicht ALUXX SL aluminium frametechnologie, levert de Contend SL Disc een zelfverzekerde rijkwaliteit die lichtgewicht, meegaand en uitgebalanceerd is voor een breed scala aan wielrenliefhebbers. Naadloze integratie met schijfremmen geeft je meer controle, ongeacht de weg- of weersomstandigheden, en de innovatieve D-Fuse composiet zadelpen dempt trillingen op de weg. Dankzij de extra bandenspeling (tot 32 mm) kun je banden met een groter volume gebruiken voor een soepelere rijkwaliteit, en ons Giant Tubeless-systeem verbetert de rolefficiëntie en grip terwijl het risico op lekke banden wordt verminderd.

Contend SL Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)44517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1385,41586,217871987,82188,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)63,32,558,42,358,42,358,42,358,42,3
HWielbasis (mm) (inch)98638,899039100239,4101740103140,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)54121,356322,257722,759623,561524,2
LReach (mm) (inch)37514,837814,938415,139315,540115,8
MStand Over Height (mm) (inch)74629,477430,580331,682132,384433,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Compact Road Design
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.