{{ productAwardLocalized.Quote }}

TCX Advanced Pro Frameset

2.399 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Snelle starts, krappe bochten, efficiëntie en controle in modder, zand en sneeuw. Bewezen door cyclocross pro's is de nieuwste generatie TCX Advanced Pro gemaakt om te winnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichter en stijver:

Advanced-Grade composite frameset is 17,5 procent lichter dan de vorige generatie, terwijl de torsiestijfheid van de vork en het frame gelijk zijn gebleven.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremtechnologie met flat-mounts en steekas-naven biedt extra veel controle in wisselende terrein- en weersomstandigheden.

Soepele rijkwaliteiten:

De D-Fuse composite zadelpen absorbeert hobbels en trillingen. Ook kun je - afhankelijk van je rijstijl en het terrein – er voor kiezen een standaard ronde 30,9 mm zadelpen of dropper post te monteren.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Panther
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)49019,350519,952520,754521,555521,956522,2
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1184,61335,21485,81636,417871937,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,7°71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)70,32,868,32,765,12,661,82,458,62,358,62,3
HWielbasis (mm) (inch)100639,6101439,9102040,2103040,6104040,9105541,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)52520,752520,755621,957222,558923,260323,7
LReach (mm) (inch)36514,437014,637514,838515,239515,640616
MStand Over Height (mm) (inch)77530,57883180731,882632,583232,884533,3
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,51003,91003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.