Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Tempt E+ 2

2.299 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Meer dan een manier om van A naar B te komen. Tempt E+ geeft je de vrijheid om plezier te maken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Toegankelijk en betrouwbaar:

Rij verder met meer plezier. De zeer betrouwbare EnergyPak 500 Wh accu heeft een gemiddeld bereik van 120km wat kan oplopen tot maximaal 180 km. De EnergyPak 400 Wh accu heeft een bereik tot maximaal 150 km.

Geïntegreerd ontwerp:

Het betrouwbare en eenvoudig toegankelijke EnergyPak kan zijdelings uit het frame worden verwijderd en is prachtig geïntegreerd in het lichtgewicht en duurzame ALUXX aluminium frame dat met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie is ontworpen voor, en afgestemd op vrouwen.

Soepel rijden:

De SyncDrive Core motor levert tot 50 Nm trekkracht en biedt een natuurlijk en toch krachtig rijgevoel.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 KM 40 miles
  • Goed: 125 KM 77 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    EnergyPak 500Wh
  • Maten
    XS, S, M, L, (XS-S: 27.5, M-L: 29er)
  • Kleuren
    Eclipse
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCM ATB Coil 29" 100mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x690mm, 750mm
  • Grips
    Liv Connect Ergo Microtech Plus, Lock-on
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Liv Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Altus
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio, 9-speed
  • Remmen
    Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M275
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    FSA Comet E-Bike crank arm set FSA MegaTooth Direct-mount 1X steel 36T
  • Bottom Bracket
    -
  • Velgen
    GX03V (XS-S: 27.5, M-L: 29er)
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 9mm QR [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4" / 27.5x2.4" Wire Bead 60TPI (XS-S: 27.5, M-L: 29er)
  • Extra's
    EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    -
  • Slot
    -
  • Drager
    -
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Tempt E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)36514,440515,944517,548519,1
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54521,557022,459523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11154,51054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,999,53,9
HWielbasis (mm) (inch)111243,8113244,6115945,6117946,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47518,747518,747518,747518,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)502502451,8451,8
KStack (mm) (inch)59123,360023,660323,761224,1
LReach (mm) (inch)37614,839215,441116,242816,9
MStand Over Height (mm) (inch)69327,372228,47613076830,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,275029,575029,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
QWielmaat 27.5"27.5"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
Smart Assist
Syncdrive Core

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.