Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced SL 29 1

4.999 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Licht, efficiënt en razendsnel. Als de beklimmingen steil zijn en de snelheden hoog is dit het favoriete wapen van XC-professionals, zoals tweevoudig wereldkampioen MTB Marathon Leo Páez.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Superlicht en wendbaar

High-end Advanced SL composite frame is het lichtste off-road frame dat Giant ooit heeft geproduceerd. Dat geeft serieuze XC-wedstrijdrijders een prestatievoordeel bij beklimmingen, acceleraties en sprints.

Ultra-efficiënt

Het frame heeft de hoogste stijfheid/gewichtsverhouding van elke hardtail mountainbike in deze klasse en dat vertaalt zich naar een ultrahoge trapefficiëntie en nauwkeurig stuurgedrag op de trails

Aangepaste flexibiliteit

Elke framemaat heeft een specifiek afgestemde mate van comfort. Er zijn individuele composite layup-schema's gemaakt voor een optimale verticale flexibiliteit om een soepeler rijgedrag te creëren op XC-terrein

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Chameleon Galaxy / Starry Night
  • Frame
    Advanced SL-Grade Composite, 12x148mm thru-axle
  • Voorvork
    RockShox SID SL Select, 100mm, Charger 2 RL damper, 44mm offset, 15x110 Maxle Stealth, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SLR XC Flat, 760x35mm
  • Grips
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XC 35 S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, Shimano remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 125mm travel / 30.9 x 395mm XL: 125mm travel / 30.9 x 395mm
  • Zadel
    Fi'zi:k Antares R5 with K:ium rails
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT M8100
  • Remmen
    Shimano Deore XT BR-M8100, hydraulic, Shimano RT-66 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano Deore XT BL-M8100
  • Cassette
    Shimano Deore XT M8100, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Praxis Girder Carbon Boost, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Naven
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Spaken
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Banden
    Maxxis Rekon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.25" max tire size, 38t max chainring size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MStand Over Height (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NStuur breedte (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
OverDrive
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.